Haber

Sandra Bullock’un Ailesinden Acı Haber! “Hayatımın Aşkı”nın Ortağı Bryan Randall Öldü

Sandra Bullock’un 2015 yılından beri hayatında olan ve “hayatımın aşkı” olarak tanımlanan sevgilisi Bryan Randall, ALS ile 3 yıldır verdiği mücadeleyi kaybetti. Detaylar içeriğimizde. ?

Amerika’nın en ünlü aktrislerinden biri olan Sandra Bullock’u kimse tanımıyor.

En son Kayıp Şehir sinema filmiyle hayranlarıyla buluşan başarılı oyuncu, yıllardır birlikte olduğu kız arkadaşından kötü bir haber aldı.

Kendisi de fotoğrafçı olan Bryan Randall, 2015 yılında Sandra Bullock ile tanıştı ve ilişkileri bugüne kadar devam etti.

Bryan ve Sandra ilişkilerine başladıklarında Sandra onun hakkında “Hayatımın aşkını buldum. O, çocuklarıma örnek olmasını istediğim bir örnek” dedi.

Yaklaşık üç yıldır nörolojik bir hastalık olan ALS ile mücadele eden Bryan Randall, bu hastalık nedeniyle dün 57 yaşında hayatını kaybetti.

Ailesi, “Bryan Randall’ın ALS ile üç yıllık bir savaşın ardından 5 Ağustos’ta huzur içinde vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz.”

Açıklama, “Sevgili Aile” imzasıyla, “Şu anda, yas tutmak ve Bryan’a veda etmenin imkansızlığını kabul etmek için mahremiyet istiyoruz.”

golhisarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu