Yaşam

İstanbul’daki sel felaketinde Eylül Öztürk’ün dükkanı yıkıldı

İstanbul’da dün gece şiddetli yağış nedeniyle oluşan selde 2 kişi hayatını kaybetti, yüzlerce ev sular altında kaldı. Fenomen Eylül Öztürk de merkezi kanalizasyon borusunun patlaması sonucu harabeye döndü.

“ÇATI TAMAMEN AÇILDI”

Çöken dükkanının görüntülerini Instagram hesabından paylaşan Eylül Öztürk, “Binanın genel gideri dükkanımızın içinden geçiyordu. Dün bu nedenle tavan tamamen çöktü ve dükkanı su bastı. Sular yükseldi. ayak bileğine kadar içeride. Yani görüyorsunuz ki bu duruma doğal bir afet değil, yanlış yapı sebep olmuş. Tavandan su geliyor.” “Başarabilecek mi? Umarım bir an önce iyileşir” dedi. Öztürk, dükkanında çalışan kimsenin zarar görmediğini de sözlerine ekledi.

NE OLDU?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Valilik tarafından üst üste yapılan uyarıların ardından akşam saatlerinde İstanbul’da şiddetli sağanak yağış etkili oldu. Pek çok ilçede sele dönüşen yağmur, başta Başakşehir ve Arnavutköy olmak üzere hayatı felç etti. Sel sularına kapılarak 2 kişi hayatını kaybetti. Sokaklar göle döndü, onlarca konutu su bastı, araçlar sular altında kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu