Yaşam

2 hafta önce babasını kaybeden şarkıcı Sıla, konserinde hayranlarıyla konuştu

Başarılı müzisyen Sıla Gençoğlu’nun babası Şükrü Gençoğlu, 28 Kasım’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Son yolculuğunda babasıyla gözyaşları içinde vedalaşan Sıla, önceden planladığı konserini iptal etmeyerek sahne aldı. Önceki akşam İstanbul’da sahne alan müzisyen, sevenleriyle de sohbet etti.

içini döktü

Uzun siyah elbisesiyle sahneye çıkan Sıla, arka arkaya popüler şarkılarını söyledi. Müzik seansının ortasında konuşan müzisyen, babasının vefatıyla ilgili olarak, “Seninle birlikte olmaktan çok mutluyum. Biliyorsun ki hayatın akışında dünyevi şeyler yaşıyoruz. Her türlü duygu, her türlü şey yaşanıyor. Bu bizim başımıza geldi.Sizinle sahnede kurduğumuz bağ, bu duyguları sizlerle paylaşmaktan ibaret.Biraz da birbirimizden yük almaktan ibaret.”Tekrar böyle olacağına yürekten inanıyorum. Umarım konuşup gülebildiğimiz harika bir akşam olur.”

BABASINA SON GEZİSİNE HİZMET VERDİ

2 hafta önce vefat eden Şükrü Gençoğlu için Alsancak Hocazade Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törende oyuncu İlker Kaleli, sevgilisi Sıla’yı yalnız bırakmadı. Gençoğlu’nun cenazesi, ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından Urla İskele Mezarlığı Aile Mezarlığı’na defnedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu